Чоловічі стрижки

 • Класична зачіска

  Класичні стрижки характеризуються чіткою геометрією ліній. Довжина волосся при цьому зазвичай не більше 3-5 см. Вони вимагають мінімального догляду і ніколи не втрачають актуальності.

 • Спортивний стиль

  Вони підходять до будь-якого одягу, будь то повсякденний або діловий костюм. Їх відрізняє невелика довжина волосся по всій голові з об'ємом нагорі. Вікових обмежень для такої зачіски немає.

 • Стрижка «Мілітарі»

  «Мілітарі» нерідко виконуються на волоссі середньої довжини. Їх вигляд кілька недбалий за рахунок того, що основою виступають багатоступінчасті стрижки. Стиль «Мілітарі» хороший і для зрілих, і для молодих чоловіків.

 • Романтика

  Романтичний образ виходить, якщо волосся мають середню довжину. При цьому стає можливим додавання в чоловічу зачіску довгою чубчика. Він може бути прямим або косим.

 • Стиль «Гранж»

  Для стилю «Гранж» характерні укладання з розпатланою шевелюрою. Бунтарський настрій відображають і виголені скроні, доповнені косими чубчиками. В цей стиль відмінно вписуються також укладання з високим стайлінгом.

 • Бокс - стрижка

  Нагадує за формою шолом гладіатора. Вона характеризується наявністю виголених ділянок на скронях і нижньої частини потилиці. Довжина волосся при цьому, як правило, мінімальна, що відкриває риси обличчя, роблячи чоловіка сміливим і привабливим.

 • Напівбокс

  При її створенні волосся тім'яної зони залишають довшим. А окантовка проходить на потилиці або трохи нижче. На скроневій області голови волосся також передбачаються більшої довжини, ніж в стрижці бокс.

 • Стрижка з поголеними скронями

  Один з видів зачісок, які передбачають багато варіантів виконання. Але основою зазвичай служить класична стрижка з поголеними скронями. А от довжина шевелюри може варіюватися. Нерідко на поголеній частині створюється неповторний малюнок, який робить зовнішність володаря такої стрижки цікавим і стильним.

Видів і різновидів чоловічих зачісок існує необмежене число. Вибирати їх слід, орієнтуючись на свою зовнішність, а не на моду і хвилинні бажання.