використання лаку для волосся

Правила використання лаку для волосся.

Щоб ваша зачіска виглядала природньо, розпорошувати лак потрібно на відстані 30 см від волосся. При цьому флакончиком потрібно безперервно водити з боку в бік. Якщо ж ви будете тримати струмінь лаку довгий час в одному місці, то, яким би хорошим він не був, він склеїть волосся.

Перед тим, як почати розпорошення, перевірте ту частину флакончика, з якої виходить сам лак. Якщо вона засмічена, її потрібно почистити, або скористайтеся іншим засобом для укладання. Якщо ви цього не зробите, то на зачіску може потрапити сильний струмінь липкого лаку, який нажаль зіпсує весь зовнішній вигляд.

Якщо ваша мета - зробити об'ємну зачіску, то потрібно діяти наступним чином: нагніться вперед і струсіть волосся. Потім випростайтеся і закиньте голову назад. Після цього візьміть лак для волосся і знизу почніть «обробляти» волосся. Потрібно спочатку зробити це з одним пасмом, потім з іншим і так далі.

Якщо ви володарка дуже чутливої ​​шкіри голови, то вам не рекомендується використовувати лаки, до складу яких входить спирт. В іншому випадку на шкірі може з'явитися лущення, і вона стане сухою, втім, як і саме волосся. Але тоді як користуватися лаком в даному випадку? Все дуже просто. Розпорошуйте його тільки на кінчиках волосся. Тоді і зачіска збережеться, і шкіра голови не постраждає.

Якщо ви хочете зробити зачіску об'ємніше, але в той же час і зафіксувати її, потрібно діяти наступним чином: «обробіть» лаком волосся, а потім скористайтеся або плойкою, або праскою, щоб зробити локони. Після цього волосся розчешіть і знову сприсніть їх лаком.

Дана порада стане в нагоді власницям жирних локонів, коли чубчик стає брудним швидше, ніж все волосся. Звичайно, його можна постійно мити, але це тільки погіршить ситуацію. Краще діяти по-іншому. Чистий чубок намотайте на круглу щітку і нанесіть на неї трохи лаку, що дозволить зберегти свіжість надовго.

Якщо ви володарка жирного волосся, то утримайтеся від застосування лаку, що додає блиск. Він тільки підкреслить дану проблему.

Якщо з вашої зачіски виїхав невеликий локон, то не обов'язково розпорошувати лак на все волосся. Досить нанести невелику кількість даного засобу на руку і провести по неслухняному локоні. Це дозволить зачісці знову придбати доглянутий первісний вигляд.

new style