NEW STYLE

манікюр сихів

Однією з останніх модних тенденцій є манікюр Negative space - з негативним простором. Іншими словами - це манікюр, в якому нігтьова пластина покрита лаком в повному обсязі, а лише частково. Прозорим можна зробити сам малюнок: сердечко, ромб, трикутник та інші, а фон покривається лаком. Або ж навпаки: малюнок пофарбований, а фон - прозорий. При цьому повинен чітко проглядатися контур між ними.

Модною тенденцією цього сезону є покриття нігтів за допомогою техніки омбре. Вона являє собою плавний перехід від одного кольору до іншого. Омбре або градієнтний манікюр робиться декількома способами: за допомогою губки, пензлики або аерографа. Поєднання кольорів можуть бути всілякими. Для ніжної натури або бізнес-леді підійдуть світлі тони, наприклад, світло рожевий переходить в білий. Для енергійної і екстравагантної дівчини - неоновий жовтий в вогненно-червоний.

Складається враження, що французький манікюр ніколи не покине модних олімпів. І цьому є гідне пояснення. Який манікюр виглядає елегантно, акуратно, стильно, красиво, і ще доречно до будь-якої ситуації? Звичайно ж, мова про френчі. А для тих, кому набрид класичний френч, зверніть увагу на його інші види. Це і кольоровий френч і фан-френч, міленіум френч і, безсумнівно, декоративний. Всі ці види популярні і будуть прекрасно виглядати на ваших нігтиках.