«Активна» краса

«Активна» краса - головний тренд світового ринку в 2017.

Аналітична компанія Mintel назвала «активну красу» ключовою тенденцією розвитку ринку косметики та засобів особистої гігієни в 2017 році. Споживачі стали більш свідомо ставиться до свого здоров'я, тому косметичні бренди переорієнтуються на продукти, які будуть підтримувати це прагнення до здорового способу життя.

«Активна краса» - унікальне явище сучасної індустрії, яка передбачає ведення не просто здорового, але вельми активного способу життя з тією умовою, щоб косметика та засоби особистої гігієни забезпечували добробут і збереження здоров'я.

Джейн Хендерсон, що є керівником відділу індустрії краси, зауважила: «Здоров'я і добробут - невід'ємна частина повсякденного життя людини, як з фізичної, так і з емоційної точки зору. В даний час, компанії і торгові марки підтримують зацікавленість клієнтів в інноваціях в сферах косметики та засобів особистої гігієни, які розробляються для задоволення унікальних потреб активних споживачів ».

У 2017 і пізніше слід очікувати появу продуктів, які захищають волосся і шкіру від впливу забрудненого навколишнього середовища, ультрафіолету, інфрачервоного світла, макіяжу. А в найближчому майбутньому може з'явитися спортивний одяг зі спеціальними сенсорами, які будуть посилати інформацію про температуру тіла і рівні зневоднення на спеціальний додаток в смартфоні, яке запропонує спеціальні інструкції про те, які продукти необхідні шкірі для відновлення.

Вів'єн Радд, ще один представник Mintel, заявила: «Якщо заглядати вперед, то можна припустити, що все більше брендів потраплять під вплив тренда « активної краси », що призведе до появи інноваційних продуктів, які будуть не тільки підтримувати споживачів під час розумової і фізичної діяльності, але також нададуть допомогу в процесі відновлення. Швидше за все, ми побачимо, що косметичні торгові марки стануть експериментувати з продуктами, які будуть активуватися під впливом температури або води і з аналізом ДНК для забезпечення персоніфікованого підходу ».

new style